МИНИСТАР ЗДРАВЉА У ВЛАДИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ПОСЕТИО ОБ``СТЕФАН ВИСОКИ``

Министар здравља проф др Зоран Станковић је у понедељак 08. августа 2011. године посетио ОБ``Стефан Високи`` и том приликом се састао са управом болнице, начелницима одељења и представницима синдиката.
Присутне је на почетку поздравио директор болнице др Милан Бркић, који се захвалио на првој званичној посети министра здравља ОБ``Стефан Високи`` после више од једне деценије.

Министар је у разговору на начелницима изразио спремност да у складу са својим овлашћењима и могућностима помогне колико је то могуће у раду и организацији болнице, која  као и скоро све самосталне установе секундарне здравствене заштите наилазе на сличне проблеме. Он је потврдио да је у току процедура за куповину нове опреме, новог скенера и опреме за коронарну јединицу.

На крају посете, директор је министру уручуио Монографију болнице која је штампана поводом пола века постојања ОБ``Стефан Високи``.